Húsvéti Fészekrablás Zalaszentgróton és városrészeiben

2021.04.04. 14:00 - 2021.04.04. 17:00

LEGYETEK TI IS FÉSZEKRABLÓK!

Örömmel jelentjük, hogy már  20 helyszínen várja nyuszifészek a kis "fészekrakókat".
Ha szeretnétek egy nagyot sétálni Húsvét vasárnap és megtudni hol várnak benneteket meglepetések, írjatok nekünk és mi küldjük is.
KALANDRA FEL!
KÖSZÖNJÜK NEKTEK FÉSZEKRAKÓK,
hogy Csatlakoztatok Hozzánk ebben az országos akcióban! Jó fészekrakást, kreatív felkészülő perceket kívánunk!
#húsvétifészekrablás #április4

A Városi Könyvtár és Művelődési-Felnőttképzési Központnak Húsvétra is van játéka, melyet egy országos kezdeményezéshez csatlakozva indítottunk el  a véleményetek kikérve:
Induljon hát az első Zalaszentgróti Húsvéti „Fészekrablás” játék!

- Lényege, hogy a fészekrakók a kerítésükre (ha az nincs, akkor a házuk elé) jól látható fészket építenek.

-  Húsvét vasárnap  séta közben a gyerekek szüleik kíséretében megkereshetik a fészkeket és az abban található ajándékokból választanak egyet.
- Cserébe valamit a fészekben kell hagyniuk. Egy rajzot, ha már tud írni, akkor akár egy verset is, vagy bármi apróságot, amit ő szeretne cserébe adni. Ez egy adok kapok játék.
Természetesen figyelve a távolság tartásra.
- Mind a fészekrakóktól, mind a fészekrablóktól várjuk a talált ajándékokról és a fészkekről a képeket"
- Úgy gondoltuk, hogy a magunk és a gyerekeink örömére elindítjuk ezt a játékot és reméljük minék többen csatlakoztok Hozzánk!