Fényképgyűjtés Kiállításhoz a Béri Balogh Ádám Gimnázium Életképeiről

2023.02.27. - 2023.05.03.

Kedves Béri Balogh Ádám Gimnáziumos Tanulók-Tanárok, Szentgrótiak!

A VMK-ban kipattant a fejünkből egy Ötlet, hogy Májusban Kiállítást készítünk egy Gimnáziumról, mely legtöbbünk közös Emléke, Élménye, itt felnőtt fiataloké, Zalaszentgróté.

Kedves egykori Tanárok Emlékei , mint Bóbics Lajos, Dúcz Misi bácsi, Kamuti Gyula bácsi, Vári Mária.. (és Mindenki más)

Fotóklub, Szakkörök, Olasz estek, Angol Drámaklubok, Kirándulások, Osztálytermek, Almaszedések, Szalagavatók, Évnyitók-Évzárók, Osztálytalálkozók  és közös vidám és komoly Pillanatok…

Elindulásnak kölcsönkaptam az egykori 1952-2002-es 50 éves Évkönyvet, melyben olvasható a Történetünk.

Várjuk a Városi Könyvtárban (VMK, Zalaszentgrót, Batthyány u. 9.) a Hozzánk behozott, Általatok gondolt Fényképeket, melyeket Beszkenneljük és Visszaadjuk! A Fényképekből Május közepén Kiállítást készítünk a VMK Előterében.

Nagyon Köszönünk minden Segítséget és tanácsot!

Városi Könyvtár, Zalaszentgrót