Rajzpályázat: A Természet Ajándékai és Fekete István Novellái

2020.04.20. - 2020.05.31.

Hamarosan itt van a Föld napja (Április 22-én, Szerdán).  Ez alkalomból a Városi Könyvtár Rajzpályázatot hirdet, Bármilyen korosztálynak.

A Rajzpályázat címe: A Természet Ajándékai és Fekete István novellái

Gondolkodtál már rajta, hogy mi mindent kapunk a természettől? Fekete István novelláiban sok-sok elrejtett apróságban, gyönyörű szépen írja le ezeket az ajándékokat.

Honlapunkon: https://szentgrotkonyvtarvmk.hu/hu/programok/rajzpalyazat-a-termeszet-ajandekai-es-fekete-istvan-novellai/

közzéteszünk 3 tavaszi novellát, Március-, Április-, Május-hónaphoz kötődően.

Ezekből is lehet ihletet meríteni, de valójában Fekete István Bármelyik novellájából.

Plusz pontot adunk a pályázaton Azoknak, akik megfejtik, melyik Fekete István-könyvekből származnak a közzétett Részletek.

Akik részt vesznek Fekete István vetélkedőnkön,  értékes Könyvjutalmat nyerhetnek.

(Nézzétek el rajztechnikámat  a Paint-ben, de a fantáziátokra bízva Bármilyen technikával, kézzel rajzolt, festett, vagy digitálisan készített alkotásokkal is pályázhattok,

melyet lefényképezve a zgrotkonyvtar@gmail.com   e-mail cĺmre küldhettek el

2020. május 31-éig.

Csodálatosszép rajzokat küldtetek a Természet ajándékai és Fekete István novellái című rajzpályázatunkra. A rajzok alul, a Galériában megnézegethetőek.

1. helyezés: Gulyás Panna Ilona (6 éves)
2. helyezés: Lábodi Adél (1. b)
Gáspár Nóra (1. b)
Tari Zora (8 éves)
3. helyezés: Horváth Panna (1. b)
Rózsa Csenge Virág (8 éves)
Tauer Zsófia (1. b)

Felnőtt kategória: 1. helyezés: Szabó Balázsné

2. helyezés: Szabó Ágnes

Szívből Gratulálunk! A díjakat és az okleveleket Mától hétköznap 17 óráig átvehetitek a Városi Könyvtárban a Művelődési Központon belül.

Csatolt fájl(ok)